Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Na początku maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie pod opieką p. Ewy Misztal, p. Michała Jabłuckiego i p. Wojciecha Wajdy przygotowali uroczysty apel, podczas którego zaprezentowali społeczności szkolnej prezentacje multimedialne pod hasłem „Od konstytucji do konstytucji” oraz zaśpiewali patriotyczne pieśni. więcej->