„Pierwsza pomoc – ważna pomoc”
Z ogromną dumą informujemy o zakończeniu wielkiego finału Ogólnopolskiego Konkursu „Pierwsza pomoc – ważna pomoc”, w którym z powodzeniem rywalizowali uczniowie klasy 8a: Julisz P., Bartosz G. oraz Jędrzej U. Nasi reprezentanci zajęli 12. miejsce w kraju, co jest dużym osiągnięciem w rywalizacji z najlepszymi drużynami z całej Polski. więcej->
