Wycieczka Szkolnego Koła PTTK – Kraków-Oświęcim

W dniach 3–4 grudnia uczniowie klas 7–8 naszej szkoły wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Krakowa oraz Oświęcimia (do Miejsca Pamięci Auschwitz-Birkenau). Podróż rozpoczęliśmy przejazdem pociągiem z Piaseczna do Krakowa, co pozwoliło nam wygodnie dotrzeć na miejsce i rozpocząć zwiedzanie. więcej