Spektakl ,,Balladyna”
22 kwietnia Szkolna Grupa Teatralna pod opieką pani Mileny Wrońskiej-Stochel i pana Wojciecha Wajdy wystawiła sztukę inspirowaną dramatem Juliusza Słowackiego pt. ,,Balladyna”.
Przygotowania do przedstawienia trwały kilka miesięcy i wymagały wielkiego zaangażowania ze strony uczniów jak i nauczycieli. Poświęcony czas nie poszedł jednak na marne, bowiem każdy element spektaklu został dopracowany z dużą starannością. Trzy występy zgromadził w sali gimnastycznej szeroką publiczność, która za każdym razem nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami. więcej
