Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Pani Anny Sudoł-Szlachciuk

Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci Pani Anny Sudoł-Szlachciuk, wieloletniego pracownika naszej szkoły, nauczycielki języka polskiego.
Pani Anna była osobą wyjątkową, szanowaną przez współpracowników, cenioną przez uczniów, lubianą za serdeczność, pasję i zaangażowanie w swoją pracę. Przez lata swojej działalności edukacyjnej pozostawiła trwały ślad w sercach wielu pokoleń młodzieży.
Odejście Pani Anny to ogromna strata dla całej społeczności szkolnej.
Łączymy się w bólu z Jej rodziną i bliskimi.
Koleżanki i Koledzy ze Szkoły.
