Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice!

Wiadomości ostatnich dni przyniosły ogrom emocji. Ogrom niepewności i zagubienia. Ale też potężne siły empatii i wsparcia. Nie chcemy być obojętni na to, co się dzieje i solidaryzujemy się w tych trudnych chwilach z Ukrainą. Nasi wolontariusze i my zdecydowaliśmy, że będziemy pomagać tak, jak potrafimy.

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice!

 

Zakończyła się nasza pierwsza akcja charytatywno-sportowa Pho3nix KROKI dla WOŚP, której celem było poruszenie dzieci z całej Polski oraz zaangażowanie ich w międzyszkolny konkurs na największą liczbę kroków w okresie dwóch tygodni.

WOLONTARIUSZ MA GŁOS – Historia z Wirtualną Choinką.

Nasi wolontariusze angażują się w wiele akcji charytatywnych zarówno w te organizowane w szkole, jak i poza nią. Niewiele o tym mówią, dlatego zaproponowaliśmy by dobro, które niosą było zauważone przez innych. Może to zainspiruje kogoś do podobnego wsparcia. W ramach Szkolnego Centrum Wolontariatu uruchomiliśmy akcję „Wolontariusz ma głos”. Polega ona na dzieleniu się tym, co robią nasi uczniowie jako wolontariusze. Mamy zatem przyjemność przedstawić pierwszy artykuł z tego cyklu.

Agnieszka Pietras
Szkolne Centrum Wolontariatu

Strona 1 z 3

Logowanie dla nauczycieli