SPOTKANIE Z POLICJANTEM

    Tradycją już jest, że co roku w ramach programu „Bezpieczna szkoła”, gościmy w naszej szkole przedstawicieli Policji.     W zajęciach na temat bezpieczeństwa uczestniczą zazwyczaj uczniowie klas pierwszych. Z powodu koronawirusa i obostrzeń z nim związanych nie doszło do takiego spotkania  w zeszłym roku. Z tego powodu w tym roku na spotkanie zaprosiliśmy również klasy drugie.

Rozstrzygnięcie konkursu „Wspomnienia z wakacji”

I miejsce Julia Czesak kl. III a

II miejsce Natalia Bareła III a

III miejsce Aleksander Kurpiewski III a

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy.

 

Nauczyciele świetlicy.

Lekcja on-line z Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka

 W ramach cyklu zajęć podróżniczych po Polsce- Klub Podróżnika dnia 13 października Świetliczaki uczestniczyły w lekcji on-line prowadzonej przez edukatora z Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka. Tematem lekcji były: "Tradycje górnicze". Zajęcia odbyły się w ramach omówionego już województwa małopolskiego, jako dodatkowa atrakcja dla dzieci oraz  ciekawy i innowacyjny sposób na utrwalenie zdobytych wcześniej wiadomości.

   W roku szkolnym 2021/2022 w świetlicy przy ul. Krasickiego prowadzony jest Klub Podróżnika – cykl zajęć, podczas których Świetliczaki poszerzają wiadomości o kraju ojczystym. Zajęcia prowadzi w p. Judyta Zwolan. Na każdych zajęciach wyruszamy w podróż po Polsce i omawiamy jedno z 16 województw, które oferują nam bogaty wachlarz atrakcji i możliwości spędzania wolnego czasu. Podczas zajęć dzieci dowiadują się co ciekawego można zobaczyć w danym województwie, jakie są regionalne potrawy, poznają najważniejsze miasta i ich zabytki. We wrześniu dzieci poznały atrakcje województwa lubelskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego.

Strona 1 z 18

Logowanie dla nauczycieli