Święto Mikołaja – w naszej szkole – uczciliśmy zakładając mikołajowe czapki. Każdy, kto tego dnia miał taką czapkę, dostał dodatkowe punkty z zachowania, a poszczególne klasy – punkty do rywalizacji. W sumie w tej zabawie wzięło udział 19 klas i 250 uczniów.  Przy czym w 4f i 7c, czapki mikołajowe mieli wszyscy uczniowie. Gratulujemy!!!  

Ale to nie wszystko. Był także quiz mikołajkowo- świąteczny, który sprawdzał naszą wiedzę o Mikołaju, świątecznych zwyczajach i kolędach. A skoro o kolędach mowa, to był także konkurs na najlepiej wykonaną kolędę bądź świąteczną piosenkę. Jury wyłoni zwycięskie klasy, podobnie wyróżni te, które wykonały najpiękniejszą ozdobę świąteczną na biurko nauczyciela. Wyniki podamy wkrótce. 

 

          Krystyna Lizak 

Dniem Postaci Disneya rozpoczęliśmy rywalizację klas w roku szkolnym 2022/2023. Już po raz trzeci do wspólnej zabawy zapraszamy Uczniów i Wychowawców klas 4-8. Zachęcamy wszystkich do podjęcia rywalizacji, a Przewodniczących do motywowania swoich Koleżanek i Kolegów. W tym roku szkolnym mamy 28 klas. Liczymy na Wasze zainteresowanie 😊 

Strona 1 z 12

Logowanie dla nauczycieli