"Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty!"

Wiosenne aktywności towarzyszą świetliczakom z Zimowej od 21 marca. Dzieci biorą udział w zajęciach sprawnościowych, plastycznych, tanecznych. Śpiewają, bawią się, eksperymentują z kolorami oraz różnymi technikami plastycznymi zaproponowanymi przez nauczycieli Alenę Karliuk, Katarzynę Włodarczyk i Macieja Wyrzykowskiego.

Ściany świetlicy zdobią portrety Pani Wiosny, a w tle słychać energetyczną muzykę. Nasze dzieci miały także zaszczyt obejrzeć wiosenne przedstawienie przygotowane przez starszych kolegów z II klas. Za nami jest już także kolejne zadanie projektowe "Świetliczaki na tropie... kolorów świata" . W ubiegłym tygodniu odwiedziliśmy pełną barw i niebezpiecznych wyzwań wioskę Indian oraz poznaliśmy ciekawostki z życia "Native Americans".

Wiosna zadomowiła się w naszej świetlicy i pozostanie z nami na długo.