Pomoce szkolne w ramach Akcji Szkoły Pełne Talentów

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych Nauczycieli, Uczniów, ich rodzin i znajomych, udało nam się zebrać 5 687 talenciaków. Jako szkoła mogliśmy je wymienić na nagrody – pomoce szkolne.

Z puli dostępnych nagród wybraliśmy następujące:

1. Bogaty zestaw przyborów plastycznych wysokiej jakości, idealny do pracy indywidualnej i grupowej pracy podczas zajęć edukacyjnych.

2. Wszechstronny zestaw materiałów do rysowania, wycinania elementów i tworzenia z nich różnych konstrukcji.

3. Zestaw do nauki geometrii, dzięki któremu nasi uczniowie będą mogli uczyć się tworzyć modele krawędzi i powierzchnie bazowe brył geometrycznych.

4. Zestaw brył, które ułatwią pracę z siatkami i abstrakcyjne treści edukacyjne stają się atrakcyjne i proste do zrozumienia.

5. Tablice magnetyczne - układ pokarmowy, dzięki któremu uczniowi będą mogli zobrazować na tablicy przebieg procesu trawienia u człowieka. A w zależności od poziomu edukacji można go przedstawić i wyjaśnić w sposób bardzo prosty lub bardzo szczegółowy.

6. Tablice magnetyczne - układ krwionośny - dzięki nim można pokazać uczniom mały i duży obieg krwi w bardzo atrakcyjny i zapadający w pamięć sposób.

7. Magnetyczna pięciolinia i zestaw nut samoprzylepnych – dzięki którym, lekcja muzyki będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

8. Zestaw krosien do tkania - które pozwolą nam na uatrakcyjnienie zajęć indywidualnych oraz terapii ręki.

9. Zestaw do liczenia objętości - z tym zestawem uczniowie będą mogli samodzielnie sprawdzić czym jest objętość różnych brył.

10. Hałasomierz - będzie nam pomagał w budowaniu świadomości dzieci na temat szkodliwości hałasu.

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy wspierali akcję “zbierania talenciaków”.

Agnieszka Pietras