OGÓLNOPOLSKI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS W APLIKACJI MOBILNEJ PHO3NIX KIDS - WYZWANIE WIOSENNE

Idziemy, kroczymy, drepczemy, maszerujemy, tuptamy, spacerujemy, człapiemy, stąpamy...  A to wszystko w ramach Wiosennej Rozgrywki z Pho3nix Kids.

Nasza szkoła dołączyła do akcji fundacji Pho3nix Kids. Tym razem jest to międzyszkolny konkurs na największą liczbę kroków, które mierzyć będzie specjalna, bezpłatna aplikacja.

APLIKACJA MOBILNA PHO3NIX KIDS

Aplikacja dla dzieci – Pho3nix Kids Polska (pho3nix-kids.com)

Konkurs trwa od 28 marca  do 5 kwietnia 2023 r., i przeprowadzony będzie w całości w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów
z systemem Android) oraz AppStore

REGULAMIN KONKURSU
Regulamin Konkursu w Aplikacji Mobilnej Pho3nix Kids 2023 – Pho3nix Kids Polska (pho3nix-kids.com)

Fundacja Pho3nix sięga po najbardziej naturalną aktywność fizyczną. Każdy spacer, każdy krok przybliżają uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie na kroki! W konkursie Fundacja nagrodzi 10 najbardziej aktywnych szkół, którym przekaże krokomierze Huawei Band 4 dla najaktywniejszych uczniów!

Pho3nix Kids to numer 1 wśród sportowych aplikacji dla dzieci w Polsce! Aplikacja liczy nasze kroki, a każdy nasz krok ma znaczenie i przekłada się na punkty na naszych kontach. Punkty pojawiają się codziennie, a jedyne co trzeba robić, to… chodzić.

Wszelkie pytania związane z logowaniem do aplikacji prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powodzenia!

Agnieszka Pietras i Zuzanna Czarnowska