Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Jesteś CUDEM…tak jak mała Myszka”.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Jesteś CUDEM…tak jak mała Myszka”.

Otrzymaliśmy ponad 40 prac w etapie szkolnym, z których do dalszego etapu konkursu przesłanych zostało 21 prac.

Komisja konkursowa przyznała:

I miejsce uczennicy naszej szkoły - Marcelinie Pawlickiej z klasy 2 b.

Nagrodą za I miejsce jest publikacja rysunku Marcelinki w książce „Jak być szczęśliwą Myszą – Myszka idzie do szkoły” tom II, która jest planowana na czerwiec 2022r., książeczka z autografem autorki oraz spotkanie z autorką w naszej szkole.

Wyróżnienia otrzymały także:

Natalia Bareła z klasy 3 a,

Lena Lewit z klasy 2 c,

Kaja Ruszkiewicz z klasy 3 b.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim dzieciom, które wykonały piękne i kreatywne prace.

Uczniowie, których prace zostały zakwalifikowane do dalszego etapu konkursu, otrzymali dodatkowe punkty z zachowania. Ich prace można oglądać na wystawie, na gazetce świetlicowej, przy sali 25.

Opiekun konkursu - Judyta Zwolan