PODSUMOWANIE GMINNEGO LESZNOWOLSKIEGO MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU "BUKIET DLA MAMY"

Dzień Matki przypadający na 26 maja jest jednym z najchętniej świętowanych dni w kalendarzu, dlatego też chcąc podkreślić piękno tego dnia, jak co roku tradycyjnie zorganizowany został konkurs plastyczny „Bukiet dla Mamy”.

Napłynęło dużo zdjęć prac konkursowych. Ponieważ prace stają się wyszukane i dopracowane jury miało bardzo trudne zadanie w wytypowaniu zwycięskich prac. Pod uwagę wzięto zaangażowanie dziecka oraz staranność prac.

Zwycięzcami zostali:
I miejsce – Mieszko, SP w Nowej Iwicznej
II miejsce – Martyna, SP w Mrokowie
III miejsce - Bartłomiej, Przedszkole w Zamieniu
                  oraz Adrianna, SP w Mrokowie

Wyróżnienie otrzymali:
- Julian, Gminne Przedszkole w Mysiadle
- Gabriela, ZSP w Lesznowoli
- Maria, SP w Łazach

Serdecznie dziękujemy wszystkim placówkom:
- Gminne Przedszkole w Mysiadle
- Gminne Przedszkole w Zamieniu
- Szkoła Podstawowa w Mrokowie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Noblistów Polskich w Lesznowoli
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Łazach
- Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
za udział, zaangażowanie oraz zachęcenie dzieci do wykonania wspaniałych prac plastycznych.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Justyna Stępniewska
Alina Zakrzewska