Czytanie wzmacnia czyli Noc Bibliotek w Mysiadle

W piątek 8 października w Bibliotece w Mysiadle pod hasłem „Czytanie wzmacnia!” odbyła się kolejna Noc Bibliotek.

Uczestnicy warsztatów - uczniowie z klas IV, V i VIII naszej szkoły - zaliczyli wieczorny spacer po bibliotece, robili ,,wybuchowe” eksperymenty oraz zostali zamknięci w bibliotecznym escape roomie, z którego uwolnić mogli się dzięki sprytowi, wiedzy i… przeczytanym książkom. (:

Dodatkową atrakcją dla klasy 8 była noc spędzona w bibliotece wraz z seansem filmowym, pizzą i grą towarzyską – mafią - która zyskała wielkie grono fanów.

Nad ranem wszyscy przyznali, że noc spędzona w śpiworach między regałami książek to niezwykła przygoda. :)

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w wydarzeniu i zapraszamy do Biblioteki w Mysiadle na inne wydarzenia!