Pasowanie na Świetliczaka

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie co roku uroczystości przyjęcia pierwszoklasistów do grona społeczności świetlicowej.

Z tej to okazji w październiku dla dzieci z klas pierwszych, zorganizowaliśmy pasowanie na Świetliczaka.  Dzieci zostały  w sposób uroczysty włączone w poczet gromady świetlicowej.

Podczas uroczystości, w obecności Dyrekcji  oraz wychowawców świetlicy, pierwszoklasiści brali udział w zabawach, zgadywankach, z których rozwiązywaniem nie mieli najmniejszych problemów. Uroczystość przebiegała w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, zostały im wręczone pamiątkowe dyplomy oraz drobny upominek.

Głównym celem Pasowania jest integrowanie dzieci uczęszczających do świetlicy. Jest to ważne wydarzenie w życiu świetlicy.

Organizatorzy wydarzenia: J Wilk, J. Kozerska, M, M. Wyrzykowski i M.Wojtuń.