PODSUMOWANIE GMINNEGO LESZNOWOLSKIEGO MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „BUKIET DLA MAMY”

Jak co roku maj kojarzy nam się z cudownym świętem wszystkich Mam. Dlatego też z okazji Dnia Matki dzieci z oddziałów przedszkolnych z gminy Lesznowola wzięły udział w konkursie plastycznym „Bukiet dla Mamy”.

Napłynęło bardzo dużo zdjęć prac konkursowych. Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielkom z oddziałów przedszkolnych za udział, zaangażowanie oraz do zachęcenia dzieci do wykonania pięknych prac plastycznych. Jury miało trudne zadanie w wytypowaniu zwycięskich prac.

Biorąc pod uwagę kreatywność, pomysłowość, oryginalność i przede wszystkim samodzielność wykonania pracy, ogłaszamy, iż zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce – Elżbieta W. Gminne Przedszkole w Mysiadle

II miejsce – Barbara P. oraz Dominik G. Gminne Przedszkole w Mysiadle

III miejsce - Lena K. ZSP w Lesznowoli oraz Amelia M. ZSP w Nowej Iwicznej

Wyróżnienie otrzymali:

- Hanna P. ZSP w Lesznowoli

- Maja Ś. ZSP w Nowej Iwicznej

- Nina Ch. SP w Łazach

- Aleksandra P. SP w Mysiadle

- Vu Minh T. ZSP w Lesznowoli

- Ivo Z. SP w Łazach

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Justyna Stępniewska

Alina Rutkowska