Jak wspierać poczucie własnej wartości u dzieci?

Szanowni Państwo,

27 kwietnia - we wtorek, godz. 17.30  zapraszam na bardzo ważny wykład w ramach Akademii Czujnego Rodzica. Temat :    „Jak wspierać poczucie własnej wartości u dzieci?”

POCZUCIE WARTOŚCI to bezcenny budulec mocy człowieka, aby iść wytrwale przez życie. Budulec, którego pierwszymi i najważniejszymi twórcami są RODZICE. Niskie poczucie wartości to często pierwszy i główny powód wielu trudności emocjonalnych dzieci i młodzieży. Dlatego ZACHĘCAM BARDZO do spotkania 27 kwietnia i przekazania informacji Rodzicom.

Szczegóły i link poniżej:

To, jaką wartość widzimy w sobie i innych ludziach, jest ważnym fundamentem, na którym budujemy relacje ze sobą, rodziną, przyjaciółmi i innymi ludźmi. Poczucie własnej wartości określa jakie stawiamy sobie cele, jak wytrwale do nich dążymy, jak radzimy sobie z napotykanymi trudnościami.

Poruszymy następujące zagadnienia:

• Czym jest poczucie własnej wartości?
  • Jak jego poziom wpływa na nasze życie?
  • Co buduje, a co osłabia poczucie własnej wartości?
  • Jak rodzice mogą je pielęgnować u swoich dzieci?

Termin: 27 kwietnia 2021, wtorek w godzinach 17:30-19:30.
LINK do spotkania:     https://meet.google.com/dem-zjiu-hjo

Prowadząca: Iwona Osik – psycholog, pedagog, mediator rodzinny. Wspiera dzieci i dorosłych w poszukiwaniu sposobów konstruktywnego radzenia sobie z trudnościami i odkrywaniu własnej drogi rozwoju.

Ewa Lubianiec