Pogotowie czytelnicze

Uwaga! Pogotowie czytelnicze

Biblioteka Szkolna realizuje wypożyczenia.

Jeśli nie wiesz co czytać albo jakie książki mamy w bibliotece, albo chciałbyś wypożyczyć lekturę to:

Krok pierwszy: Katalog książek jest dostępny w MOL-u – link Biblioteka na głównej stronie szkoły. Tam sprawdzisz czy interesująca Ciebie książka jest dostępna.

Krok drugi: Zamów książkę poprzez Otlooka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krok trzeci: po otrzymaniu zamówienia, jeżeli książka będzie dostępna poinformujemy Ciebie tą samą drogą, że książka jest przygotowana do odbioru.

Krok czwarty: Przyjdź do szkoły w godzinach: 7:00 – 17:00 i przy portierni odbierz swoją książkę, a zwrot włóż do przygotowanego kartonu.

Książka będzie na Ciebie czekała 3 dni od momentu, kiedy otrzymasz od nas wiadomość.

Będziemy również do Waszej dyspozycji podczas naszych dyżurów. Prosimy kontaktować się telefonicznie lub przez portiernię.

Godziny pracy biblioteki

Poniedziałek 9:00-11:00 13:30- 16:00