Wszystko zaczęło się od kropki…

15. września w naszej szkole odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Kropki.

Z tej okazji został ogłoszony szkolny konkurs, którego celem było rozbudzenie wyobraźni, pobudzenie kreatywności uczniów oraz uświadomienie im, że każdy jest wyjątkowy i może osiągnąć wszystko czego zapragnie, jeśli tylko znajdzie w sobie odwagę i zrobi ten pierwszy, często najważniejszy krok - postawi pierwszą kropkę. Konkurs polegał na przygotowaniu strojów w kropki, zrobienie zdjęcia klasowego i wysłanie go do organizatorów. Najbardziej kreatywne i odznaczające się wyjątkową wyobraźnią klasy zostały nagrodzone słodkimi nagrodami, a pamiątkowe dyplomy powędrowały do wszystkich uczestników konkursu. Ponadto najbardziej zaangażowani uczniowie otrzymali dyplomy i dodatkowe punkty z zachowania. Na podium stanęły:

I. miejsce

KLASA 2C

II. miejsce

KLASA 2E

III.miejsce

KLASY 3C i 4B

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Katarzyna Włodarczyk

Alena Karliuk