Konkurs Super Świetliczak - wyniki

Wyniki całorocznego konkursu Super Świetliczak

Drogie Świetliczaki, zbliżamy się do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 , w związku z tym czas na podsumowanie Waszej całorocznej aktywności w świetlicy. Przez cały rok szkolny za swoją aktywność na zajęciach, szacunek do kolegów, koleżanek  i nauczycieli, dbanie o porządek w świetlicy oraz wzorową postawę otrzymywaliście plusy od wychowawców świetlicy.

W tym roku szkolnym najwięcej plusów zdobyli:

Piotr K. klasa 2 e

Aleksandra P. klasa 3 d

Olga W. klasa 2 a

Patryk Z. klasa 2 f

Mikołaj G. klasa 2 c

Wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe( zostaną wręczone po powrocie do szkoły).

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za cały rok owocnej współpracy podczas zajęć świetlicowych. Pozostałych Świetliczaków zachęcamy do aktywnego udziału w życiu świetlicy w przyszłym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim Świetliczakom udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Nauczyciele świetlicy.

Koordynator konkursu: Judyta Zwolan