Świetlicowy Przegląd Talentów 2024.

W czwartek (8 lutego) odbył się Świetlicowy Przegląd Talentów pt. ,,Mam talent”. W wydarzeniu brali udział uczniowie klas pierwszych. Każdy miał możliwość zaprezentowania swojej pasji. Uczestnicy zaskoczyli obserwatorów ciekawymi pomysłami.

Dzieci prezentowały takie pasje jak: taniec, śpiewanie, prace plastyczne, figury gimnastyczne, dzwiękonaśladownictwo, judo, wędkarstwo, grę na instrumentach, modę dla lalek oraz układanie kostki Rubika. Imprezie przyświecała dobra atmosfera. Przegląd obfitował w emocje do samego końca. Osoby nie biorące czynnego udziału stworzyły widownię. Dopingowały swoich kolegów i koleżanki. Grono jurorskie złożone z nauczycieli świetlicy podjęło się bardzo trudnego zadania jakim było wyłonienie wyróżnionych i zwycięzców.

Laureatami konkursu zostali: 1. Aleksandra K. i Róża M. z klasy Ia

2. Antoni K. z klasy Ia i Jan P. z klasy Ic