Święto Niepodległości.

Święto Niepodległości w naszej świetlicy obchodziliśmy bardzo uroczyście. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z naszej szkoły, jak również nasi mali goście z Przedszkola w Mysiadle.

Podczas spotkania można było obejrzeć przedstawienie teatralne z ruchomą scenografią, stworzone na podstawie opowiadania Zofii Staneckiej „O niepodległą bazę”. Treść przedstawienia w prosty i zrozumiały sposób wyjaśniła uczniom czym jest niepodległość kraju i dlaczego jest dla nas taka ważna? Po obejrzeniu przedstawienia odbyły się warsztaty plastyczne, na których przy pomocy nauczycieli dzieci wykonały kotyliony z serc w barwach naszego kraju. Pod koniec uroczystości odbył się poczęstunek. Po zadowolonych buziach dzieci mogliśmy wnioskować, że spotkanie było udane i podobało się zarówno gościom, jak i organizatorom.