Spotkanie z policjantem 2023

Spotkanie z policjantem

3 października w świetlicy odbyło się spotkanie dla klas 0 - III z p. policjantem sierż. szt. Cezarym Dobrowolskim z Komisariatu Policji w Lesznowoli. Celem wydarzenia było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią

. Pan policjant rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomniał również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi. Wydarzenie uatrakcyjnił pokaz wyposażenia niezbędnego w codziennej pracy funkcjonariuszy. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci.

Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

Organizatorzy spotkania:

Jolanta Wilk